The Snowman

snowman-2017Ο μέθυσος αστυνομικός Χάρι Χόουλ (Μάικλ Φασμπέντερ) αναλαμβάνει την υπόθεση εξαφάνισης μιας μητέρας, της οποίας το μαντίλι βρέθηκε τυλιγμένο σε έναν χιονάνθρωπο. Δεν αργεί να ανακαλύψει ότι βρίσκεται πίσω από έναν σειριακό δολοφόνο του οποίου στόχος είναι γυναίκες με ενδοσυζυγικά προβλήματα… Δολοφονίες απ’ το παρελθόν, αλλά και μελλοντικά εγκλήματα είναι κομμάτια του ίδιου παζλ!

Η υποβλητική σκηνοθεσία και τα παγωμένα τοπία, επιβάλλουν μια ψυχρή ατμόσφαιρα σε ένα αστυνομικό θρίλερ που είναι κάθε άλλο παρά αναμενόμενο και κοινότοπο. «Ο χιονάνθρωπος» χαρακτηρίζεται από αγωνιώδη δράση, γρήγορη αφηγηματική ταχύτητα και έντονους χαρακτήρες που αιχμαλωτίζουν το ενδιαφέρον μέχρι και το τελευταίο λεπτό!!

Read more

Αστυνομική περιπέτεια: Wind River

wind-river-cinemaΤο Wind River είναι μια αστυνομική περιπέτεια που εξελίσσεται στον ινδιάνικο καταυλισμό Γουαϊόμινγκ. Ο Κόρι Λάμπερτ (Τζέρεμι Ρένερ), δασοφύλακας της περιοχής, βρίσκει το πτώμα ενός 18χρονου κοριτσιού, 6 μίλια μακριά απ το κοντινότερο χωριό. Μόλις η νεκροψία αποκαλύψει τον βιασμό του κοριτσιού, αναλαμβάνει δράση και η πράκτορας του FBI Τζέιν Μπάνερ (Ελίζαμπεθ Όλσεν). Κόρι, Τζέιν, καθώς και ο τοπικός σερίφης, καλούνται να συνεργαστούν για την εξιχνίαση του εγκλήματος! Πολύ σύντομα θα ανακαλύψουν ότι και οι ίδιοι βρίσκονται σε μεγάλο κίνδυνο…

Πρόκειται για μια καλογυρισμένη περιπέτεια, με αξιοσημείωτη φωτογραφία… Οι περισσότεροι περιμέναμε μια πιο έντονη και ανατρεπτική πλοκή… Αξίζει όμως να τη δει κανείς!! Θίγει υπαρξιακά και ανθρωπιστικά ζητήματα. Εκφράζει ευαισθησίες για τον άνθρωπο και τη φύση και αποδίδει με επιτυχία το κλίμα της ξεχασμένης Αμερικής και των ινδιάνων που ζουν σε απόμερα μέρη!  🙂

Read more

Πρόγραμμα Ster Cinemas 3 με 9 Μαρτίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 SPOTLIGHT: ΌΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ (Βιογραφικό)
19:30 – 22:00
ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΤΗΣ ΆΝΟΙΞΗΣ (Δράμα)
17:30 – Σαβ. Κυρ. και 15:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:20 – 22:30 – Δευτ. 20:20
ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΈΠΕΣΕ (Περιπέτεια)
Δευτ. 22:30
ΖΩΟΥΠΟΛΗ (Animation)
16:00 – 18:10 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
21:30
ΖΩΟΥΠΟΛΗ (Animation)
17:10 – 19:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΠΡΑΚΤΟΡΑΤΖΑ (Κωμωδία)
17:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:50
ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΈΠΕΣΕ (Περιπέτεια)
19:00 – 21:10 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΤΟ ΛΟΝΔΙΝΟ ΈΠΕΣΕ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 17:50 – 20:00 – 22:10 – Σαβ. Κυρ. και 15:40 – Σαβ. και 00:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΟΙ ΘΕΟΙ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:30 – 21:00 – 23:30
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟ ΠΕΜΠΤΟ KΥΜΑ (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:40 – 23:00
ΖΩΟΥΠΟΛΗ (Animation)
(3D) 16:10 – 18:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Δράμα)
20:50
ΤΟ ΔΑΣΟΣ (Θρίλερ)
23:10
ΖΩΟΥΠΟΛΗ (Animation)
16:30 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.

Πρόγραμμα Ster Cinemas 25 Φεβρουαρίου με 2 Μαρτίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
Δευτ. 19:30 – 22:00
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 20:30
ΚΟΚΟΡΟΚΙ: Ο ΗΡΩΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ (Animation)
εκτός Δετυ. 16:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 18:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
21:30 – 23:50
ΠΡΑΚΤΟΡΑΤΖΑ (Κωμωδία)
16:30 – 18:10 – 19:50 – Σαβ. Κυρ. και 14:50
ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΟ ΔΑΣΟΣ (Θρίλερ)
16:40 – 18:50 – 21:00 – 23:15 – Σαβ. Κυρ. εκτός 16:40
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:40 – 16:40 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΟΙ ΘΕΟΙ ΤΗΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ (Περιπέτεια Φαντασίας)
16:10 – 18:40 – 21:10 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
εκότς Δευτ. 17:10 – 19:30 – 22:00 – Σαβ. και 00:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
Σαβ. Κυρ. 15:20 – 17:30 μεταγλ.
SPOTLIGHT: ΌΛΑ ΣΤΟ ΦΩΣ (Βιογραφικό)
17:30 – 20:00 – 22:30 – Σαβ. Κυρ. 20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:40 – 23:00
ΟΙ ΣΟΥΦΡΑΖΕΤΕΣ (Βιογραφικό)
16:20 – 18:30 – Σαβ. Κυρ. και 14:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:50 – 18:00 μεταγλ.
ΤΟ ΞΥΠΝΗΜΑ ΤΗΣ ΆΝΟΙΞΗΣ (Δράμα)
18:20 – 20:20 – 22:20 – Σαβ. Κυρ. εκτός 18:20

Το Δωμάτιο

the-roomΊσως και η καλύτερη ταινία που έχουμε δει τον τελευταίο χρόνο. Συγκλονιστικές ερμηνείες, με τους πρωταγωνιστές να δίνουν ρεσιτάλ ερμηνείας· πλοκή που σου κόβει την ανάσα κάθε λεπτό. Όσο παρακολουθείς την εξέλιξη των πραγμάτων δύσκολα συνειδητοποιείς ότι πρόκειται για ταινία και όχι για ντοκιμαντέρ. Συνεχώς νιώθεις ότι η κάμερα από την οποία σου δίνεται η δυνατότητα να παρακολουθείς τα δρόμενα είναι κάπου κρυμμένη και όχι ότι όλο αυτό είναι ένα στημμένο σκηνικό αποτελούμενο από ηθοποιούς και συνεργείο. 

Read more

Πρόγραμμα Ster Cinemas 18 με 24 Φεβρουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ (Κωμωδία)
εκτός Δευτ. 19:50
ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
Δευτ. 17:10 μεταγλ.
ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 21:45 – Πεμ. Σαβ. και 00:10
ΚΟΚΟΡΟΚΙ: Ο ΗΡΩΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ (Animation)
εκτός; Δευτ. 17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 THE BOY (Θρίλερ)
21:20 – 23:30
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
Δευτ. 19:20 – 22:20
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
16:40 – 19:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
16:50 – 19:10 – 21:30 – 23:50 – Σαβ. Κυρ. εκτός 16:50
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:50 – 17:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
17:20 – 19:40 – 22:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:40 – Πεμ. Σαβ. και 00:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
εκτός Δευτ. 16:10 – 18:40 – 21:00 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 DEADPOOL (Περιπέτεια Φαντασίας)
Δευτ. 16:10 – 18:40 – 21:00 – 23:20
ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
εκτός Δευτ. 17:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 19:20 – 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
16:00 – 18:10 μεταγλ.
ΟΙ ΣΟΥΦΡΑΖΕΤΕΣ (Βιογραφικό)
20:20 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ SINGLES (Κωμωδία)
20:40
Η ΤΖΕΙΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΌΠΛΟ ΤΗΣ (Γουέστερν)
18:30
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
TRUMBO Ο ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΣ.. (Βιογραφικό)
23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas11 με 17 Φεβρουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
Δευτ. 17:10 μεταγλ.
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
19:30 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΚΡΙΝΤ: Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ (Δράμα)
21:10 – 23:50
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
18:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 TRUMBO Ο ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΣ.. (Βιογραφικό)
19:40 – 22:10
ΚΟΚΟΡΟΚΙ: Ο ΗΡΩΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ (Animation)
17:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:40 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Η ΤΖΕΙΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΌΠΛΟ ΤΗΣ (Γουέστερν)
17:00 – 19:00 – 21:00 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
17:10 – 19:20 μεταγλ – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ (Κωμωδία)
20:00
ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:50 μεταγλ.
THE BOY (Θρίλερ)
22:00 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Δράμα)
22:20
ΝΟΤΙΑΣ (Δράμα)
16:00 – 18:20 – Σαβ. Κυρ. και 14:00
O ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ (Κωμωδία)
20:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΆΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ: ΣΚΙΟΥΡΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ(Οικογενειακή)
Σαβ. Κυρ. 14:40 – 16:50 υποτ.
ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ SINGLES (Κωμωδία)
16:50 – 19:10 – 21:20 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. εκτός 16:50

Πρόγραμμα Ster Cinemas 4 με 10 Φεβρουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
23:00 – Σαβ. έως Δευτ. και 20:00
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 20:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Ο ΆΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ: ΣΚΙΟΥΡΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ(Οικογενειακή)
16:30 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 υποτ.
ΚΡΙΝΤ: Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ (Δράμα)
18:30 – 21:10 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Δράμα)
19:00 – 21:20 – 23:40
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
17:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 18:00 – 21:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:50 – Σαβ. και 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ (Κωμωδία)
17:30 – 19:30 – 21:30 – Σαβ. Κυρ. εκτός 17:30
THE BOY (Θρίλερ)
23:30
ΚΟΚΟΡΟΚΙ: Ο ΗΡΩΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:10 – 17:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:30 – 17:50 μεταγλ.
O ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ (Κωμωδία)
(3D) 18:20 – Σαβ. Κυρ. 20:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 THE BOY (Θρίλερ)
22:30 – Σαβ. και 00:30
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
18:10 – Σαβ. Κυρ. και 15:50
ΝΟΤΙΑΣ (Δράμα)
20:30

Το κορίτσι απ΄τη Δανία

danish-girlΠρόκειται για την ιστορία της Λίλη Έλμπε, της πρώτης τρανσέξουαλ γυναίκας.

Κοπεγχάγη 1920: Ο ζωγράφος Άιναρ Βέγκενερ παριστάνει το γυναικείο μοντέλο στην επίσης ζωγράφο γυναίκα του, Γκέρντα. Μέσα από αυτή του την εμπειρία ξεκινάει και ανακαλύπτει έναν διαφορετικό εαυτό, τον πραγματικό του εαυτό…  Οι περίοδος που ακολουθεί είναι πολύ δύσκολη για τον ίδιο αλλά και για τη γυναίκα του. Νέα τάξη πραγμάτων, νέα δεδομένα και μια αγάπη η οποία έχει ξεπεράσει ταμπού και εγωισμούς…

Συγκλονιστικές ερμηνείες, υπέροχη πλοκή, καταπληκτική σκηνοθεσία…

Read more

Πρόγραμμα Ster Cinemas 28 Ιανουαρίου με 3 Φεβρουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 THE BOY (Θρίλερ)
21:20 – 23:30
ΚΟΚΟΡΟΚΙ: Ο ΗΡΩΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ (Animation)
17:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:10 μεταγλ.
ΝΟΤΙΑΣ (Δράμα)
19:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 Ο ΆΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ: ΣΚΙΟΥΡΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ(Οικογενειακή)
16:30 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 υποτ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
18:30 – 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΚΡΙΝΤ: Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ (Δράμα)
18:20 – 21:10 – 23:50 – Σαβ. Κυρ. και 15:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:30 – 16:50 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
16:00 – 19:00 – 22:00 – Σαβ. Κυρ. εκτός 16:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 16:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 18:00 – 21:00 – Σαβ. και 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
17:00 – 20:00 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 THE BOY (Θρίλερ)
20:10 – 22:20 – Σαβ. και 00:30
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
Δευτ. 18:00 – 21:00
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 18:10 – 22:30 – Σαβ. Κυρ. και 15:50
ΝΟΤΙΑΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 20:30