Πρόγραμμα Ster Cinemas 7 με 13 Ιανουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΜΙΟΥΝ, Ο ΦΡΟΥΡΟΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Κινούμενα Σχέδια)
Σαβ. Κυρ. 15:20 μεταγλ.
STAR WARS: Η ΔΥΝΑΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ (Περιπέτεια Φαντασίας)
17:10 – 19:50
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΜΠΕΛ & ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ 2: Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ (Οικογενειακή)
16:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:00
ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Περιπέτεια)
18:30 – 21:10 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
17:00 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 υποτ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
19:20 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΟΙ ΜΙΣΗΤΟΙ 8 (Θρίλερ)
22:20
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:40 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
20:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 16:40 – 18:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 STAR WARS: Η ΔΥΝΑΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:40 – 21:30 – Δευτ. 18:40
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
Δευτ. 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Περιπέτεια)
(3D) 23:00
STAR WARS: Η ΔΥΝΑΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 17:40 – 20:20 – Δευτ. 20:20
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
Δευτ. 16:40 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:30 μεταγλ.
ΟΙ ΜΙΣΗΤΟΙ 8 (Θρίλερ)
17:30 – 21:20

Ένας άλλος κόσμος!

enas-allos-kosmos

Η νέα ταινία του Χριστόφορου Παπακαλιάτη κυκλοφόρησε και τα όσα ακούγονται μέρχι στιγμής είναι πολύ θετικά. Εξαιρετικές ερμηνείες, υπέροχη μουσική επιμέλεια και ενδιαφέρουσα σκηνοθεσία. Έχουμε να κάνουμε με 3 ξεχωριστές ερωτικές ιστορίες οι οποίες καλύπτουν ένα μεγάλο ηλικιακό φάσμα.

ΠερισσότεραΈνας άλλος κόσμος!

Πρόγραμμα Ster Cinemas 17 με 23 Δεκεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
16:40 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Βιογραφικό)
23:10
ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
20:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΜΙΟΥΝ, Ο ΦΡΟΥΡΟΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Κινούμενα Σχέδια)
16:0 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
18:00 – 20:30 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:50 μεταγλ.
ΑΤΙΘΑΣΕΣ (Δράμα)
16:50
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
19:00 – 21:30 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
(3D) Πεμ. έως Τρ. 16:30 – 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ. – Τετ. 16:30 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
21:00 – 23:30 – Τετ. και 18:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
Σαβ. Κυρ. 14:20 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
17:00 – 19:30 – 22:00 – Πεμ. Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
21:15 – Πεμ. Σαβ. και 00:10
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
17:20 – 19:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:20 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
Δευτ. 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 CAROL (Δράμα)
20:20 – 22:40
SPECTRE (Περιπέτεια)
17:30

Πρόγραμμα Ster Cinemas 3 με 2 Δεκεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 – 18:15 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 20:15 – 23:15
ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
Δευτ. 18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 99 ΣΠΙΤΙΑ (Δράμα)
16:50 – 19:00
THE HUNGER GAMES: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΟΣ ΙΙ(Περιπέτεια Φαντασίας)
21:10 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
18:40 – 21:30
ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ: Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΜΥΡΜΗΓΚΙΩΝ (Κινούμενα Σχέδια)
16:40 – Σαβ. Κυρ. και 14:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
17:00 – 19:30 – 22:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
εκτός Δευτ. 16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
THE HUNGER GAMES: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΟΣ ΙΙ(Περιπέτεια Φαντασίας)
19:10 – 22:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
18:00 – 20:30 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
19:40 – 22:30
ΜΙΟΥΝ, Ο ΦΡΟΥΡΟΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Κινούμενα Σχέδια)
16:00 – 17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.

Πρόγραμμα Ster Cinemas 26 Νοεμβρίου με 2 Δεκεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 MINIONS (Animation)
16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
Παρ. και Δευτ. έως Τετ. 18:00 – 21:00 – Πεμ. Σαβ. και 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 99 ΣΠΙΤΙΑ (Δράμα)
18:50 – 21:10 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
18:30 – 21:30 – Πεμ. Σαβ. και 00:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 μεταλγ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 THE HUNGER GAMES: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΟΣ ΙΙ(Περιπέτεια Φαντασίας)
18:20 – 21:20 – Πεμ. Σαβ. και 00:20 – Σαβ. Κυρ. και 15:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 19:30 – 22:30
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
εκτός Δευτ. 17:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 – 15:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ: Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΜΥΡΜΗΓΚΙΩΝ (Χωρίς λόγια)17:20 – Σαβ. Κυρ. και 15:30
THE HUNGER GAMES: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΟΣ ΙΙ(Περιπέτεια Φαντασίας)
19:20 – 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
Δευτ. 19:30 – 22:30
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΝ (Δράμα)
17:30
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
Σαβ. Κυρ. 15:10 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
20:10 – 23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas 19 με 25 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 – 18:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΝ (Δράμα)
20:20 – 22:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SPECTRE (Περιπέτεια)
19:30 – 22:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 SPECTRE (Περιπέτεια)
17:00 – 20:00 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:00 – 21:00 – 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 MINIONS (Animation)
εκτός Δευτ. 16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
18:30 – 21:30 – Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ: Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΜΥΡΜΗΓΚΙΩΝ (Κινούμενα Σχέδια)
16:40 – 18:40 – Σαβ. Κυρ. και 14:40
SPECTRE (Περιπέτεια)
20:30 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:45 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:15 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
Δευτ. 19:00 – 22:00
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
Πεμ. Παρ. Τρ. Τετ. 22:20
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
Πεμ. Παρ. Τρ. Τετ. 20:10

Πρόγραμμα Ster Cinemas 12 με 18 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 20:15
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
22:20 – Δευτ. 20:00
ΝΙΟΤΗ (Δράμα)
18:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SPECTRE (Περιπέτεια)
19:30 – 22:30 – Δευτ. και 22:00
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:15 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:15 μεταλγ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:50 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
17:00 – 20:00 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:00 – 21:00 – 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 MINIONS (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:00 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 16:00 – 19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:30 – 21:30 – Σαβ. και 00:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 SPECTRE (Περιπέτεια)
20:30 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. και 17:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
(3D) 17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. 15:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΔΙΔΥΜΟΙ ΘΡΥΛΟΙ (Βιογραφικό)
22:45
ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΉΔΗ (Δράμα)
18:20
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:00 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
20:40

Πρόγραμμα Ster Cinemas 5 με 11 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:50 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
19:50 – 22:00 – Σαβ. και 00:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 MINIONS (Animation)
16:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
18:40 – 21:00 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
εκτός Δευτ. 22:30
ΔΙΔΥΜΟΙ ΘΡΥΛΟΙ (Βιογραφικό)
Δευτ. 21:15 – 00:00
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 – 18:30 – Πεμ. Παρ. και 20:30 – Σαβ. Κυρ. και 14:30 – 20:30
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
Τρ. Τετ. 20:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
Τετ. 00:07
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
(3D) 16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
20:00 – 22:10 – Σαβ. και 00:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
εκτός Δευτ. 18:30 – 21:15 – 00:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΉΔΗ (Δράμα)
21:30 – 23:50
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:30 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
(3D) 16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΝΙΟΤΗ (Δράμα)
18:20 – 20:40 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
20:20
ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΞΟΔΟ (Θρίλερ)
22:20 – Σαβ. και 00:30
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:00 – 18:10 μεταγλ.

45 χρόνια

45-yearsΈνα δράμα που πραγματεύεται τον γάμο δυο ανθρώπων και τον προβληματισμό για το αν οι αποφάσεις μιας ζωής έχουν οδηγήσει τελικά σε μια ουσιαστική σχέση ή είναι αποτέλεσμα σκιών του παρελθόντος!

Καταπληκτική ερμηνεία από τους  Τομ Κόρτνεϊ και Σαρλότ Ράμπλινγκ σε μια ταινία τόσο καλογυρισμένη και ρεαλιστική όσο ένα ντοκιμαντέρ!

Περισσότερα45 χρόνια

Πρόγραμμα Ster Cinemas 29 Οκτωβρίου με 4 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:00 μεταγλ. – 19:10 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
21:20 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
17:00 – 19:20 – 21:45 – Σαβ. 19:20 – 21:45 – 00:20 – Κυρ. 19:20 – 21:45
MINIONS (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:00 – 17:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
Δευτ. 21:00 – 23:00
ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
21:30 – Σαβ. και 00:10
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:40 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 – 15:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
(3D) 17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:20 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
19:50 – 22:0 – Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
εκτός Δευτ. 19:00 – 21:00 – 23:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΣΕΦ ΠΟΥ ΈΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Δράμα)
20:30
ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
22:45
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:40 – 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
20:00 – 22:00 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΞΟΔΟ (Θρίλερ)
20:20 – 22:0 – Σαβ. και 00:40
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:10 – 18:15 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.