Πρόγραμμα Ster Cinemas 19 με 25 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 – 18:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΝ (Δράμα)
20:20 – 22:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SPECTRE (Περιπέτεια)
19:30 – 22:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 SPECTRE (Περιπέτεια)
17:00 – 20:00 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:00 – 21:00 – 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 MINIONS (Animation)
εκτός Δευτ. 16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
18:30 – 21:30 – Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ: Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΜΥΡΜΗΓΚΙΩΝ (Κινούμενα Σχέδια)
16:40 – 18:40 – Σαβ. Κυρ. και 14:40
SPECTRE (Περιπέτεια)
20:30 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:45 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:15 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
Δευτ. 19:00 – 22:00
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
Πεμ. Παρ. Τρ. Τετ. 22:20
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
Πεμ. Παρ. Τρ. Τετ. 20:10

Πρόγραμμα Ster Cinemas 12 με 18 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 20:15
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
22:20 – Δευτ. 20:00
ΝΙΟΤΗ (Δράμα)
18:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SPECTRE (Περιπέτεια)
19:30 – 22:30 – Δευτ. και 22:00
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:15 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:15 μεταλγ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:50 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
17:00 – 20:00 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:00 – 21:00 – 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 MINIONS (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:00 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 16:00 – 19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:30 – 21:30 – Σαβ. και 00:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 SPECTRE (Περιπέτεια)
20:30 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. και 17:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
(3D) 17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. 15:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΔΙΔΥΜΟΙ ΘΡΥΛΟΙ (Βιογραφικό)
22:45
ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΉΔΗ (Δράμα)
18:20
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:00 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
20:40

Πρόγραμμα Ster Cinemas 5 με 11 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:50 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
19:50 – 22:00 – Σαβ. και 00:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 MINIONS (Animation)
16:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
18:40 – 21:00 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
εκτός Δευτ. 22:30
ΔΙΔΥΜΟΙ ΘΡΥΛΟΙ (Βιογραφικό)
Δευτ. 21:15 – 00:00
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 – 18:30 – Πεμ. Παρ. και 20:30 – Σαβ. Κυρ. και 14:30 – 20:30
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
Τρ. Τετ. 20:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
Τετ. 00:07
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
(3D) 16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
20:00 – 22:10 – Σαβ. και 00:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
εκτός Δευτ. 18:30 – 21:15 – 00:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΉΔΗ (Δράμα)
21:30 – 23:50
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:30 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
(3D) 16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΝΙΟΤΗ (Δράμα)
18:20 – 20:40 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
20:20
ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΞΟΔΟ (Θρίλερ)
22:20 – Σαβ. και 00:30
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:00 – 18:10 μεταγλ.

Πρόγραμμα Ster Cinemas 29 Οκτωβρίου με 4 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:00 μεταγλ. – 19:10 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
21:20 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
17:00 – 19:20 – 21:45 – Σαβ. 19:20 – 21:45 – 00:20 – Κυρ. 19:20 – 21:45
MINIONS (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:00 – 17:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
Δευτ. 21:00 – 23:00
ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
21:30 – Σαβ. και 00:10
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:40 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 – 15:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
(3D) 17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:20 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
19:50 – 22:0 – Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
εκτός Δευτ. 19:00 – 21:00 – 23:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΣΕΦ ΠΟΥ ΈΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Δράμα)
20:30
ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
22:45
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:40 – 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
20:00 – 22:00 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΞΟΔΟ (Θρίλερ)
20:20 – 22:0 – Σαβ. και 00:40
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:10 – 18:15 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.

Πρόγραμμα Ster Cinemas 22 – 28 Οκτωβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:20 – 19:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 15:00 μεταγλ.
ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ (Θρίλερ)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
17:00 – 19:20 – 21:45 – 00:10 – Σαβ. Κυρ. 19:20 – 21:45 – 00:10
MINIONS (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:00 – 17:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
21:30 – 00:00
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:10 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:00 – 15:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:20 μεταγλ. μεταγλ.
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
20:00 – 22:00 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:20 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:00 μεταγλ. – Πεμ. έως Κυρ. και Τρ. Τετ. 21:00 – 23:0 υποτ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
20:20 – 22:45
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:40 – 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
20:30 – 23:00
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
(3D) 18:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΣΕΦ ΠΟΥ ΈΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Δράμα)
21:20 – 23:30
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
Πεμ. Παρ. 16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:30 μεταγλ.
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
Δευτ. 19:00 υποτ.
ΘΥΣΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΠΙΟΝΙ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 19:00 – Δευτ. 16:50

Πρόγραμμα Ster Cinemas 15 – 21 Οκτωβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 BARBIE & ΟΙ ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΟΥΤΑΒΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (Animation)
17:10 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:40 μεταγλ.
MACBETH (Δράμα)
20:10 – 22:20 – Δευτ. 20:10
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
Δευτ. 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 MINIONS (Animation)
18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:00 μεταγλ.
ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ (Θρίλερ)
19:50 – 22:00 – 00:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
17:30 – 20:00 – 22:30 – Σαβ. Κυρ. 20:00 – 22:30
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
Σαβ. Κυρ. 16:10 – 18:10 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
19:00 – 21:30 – 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 16:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΕΒΕΡΕΣΤ (Περιπέτεια)
21:00 – 23:30
MINIONS (Animation)
17:00 – 19:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 18:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:40 μεταγλ.
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
εκτός Δευτ. 21:10 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 MINIONS (Animation)
(3D) Σαβ. Κυρ. 16:20 – 18:30 μεταγλ.
ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ (Τρόμου)
23:00
Ο ΑΡΧΑΡΙΟΣ (Κωμωδία)
17:50 – 20:30 – Σαβ. Κυρ. 20:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:10 μεταγλ.
ΘΥΣΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΠΙΟΝΙ (Δράμα)
22:10
ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΟ (Περιπέτεια)
19:30

 

Πρόγραμμα Ster Cinemas 8 – 14 Οκτωβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 BARBIE & ΟΙ ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΟΥΤΑΒΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (Animation)
17:10 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:40 μεταγλ.
MACBETH (Δράμα)
20:10 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 MINIONS (Animation)
17:30 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ (Τρόμου)
21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:10 μεταγλ.
ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΟ (Περιπέτεια)
19:40 – 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΕΒΕΡΕΣΤ (Περιπέτεια)
22:00
MINIONS (Animation)
εκτός Δευτ. 18:00 – 20:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 6:00 μεταγλ.
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) Δευτ. 19:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΕΒΕΡΕΣΤ (Περιπέτεια)
21:00 – 23:30
MINIONS (Animation)
17:00 – 19:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 19:10 μεταγλ.. – Σαβ. Κυρ. και 16:40 μεταγλ.
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
εκτός Δευτ. 21:15 – Σαβ. και 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: ΠΥΡΙΝΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ (Περιπέτεια Φαντασίας)
εκτός Δευτ. 20:20
MINIONS (Animation)
(3D) 18:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:10 μεταγλ.
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) εκτός Δευτ. 22:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΑΡΧΑΡΙΟΣ (Κωμωδία)
18:00 – 20:30 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:20

Πρόγραμμα Ster Cinemas 24 – 30 Σεπτεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
19:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:50 μεταγλ.
ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ (Μυστηρίου)
21:15 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SICARIO: Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (Δράσης)
17:10 – 19:40 – 22:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 BARBIE Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ & Η ΡΟΚ ΣΤΑΡ (Animation)
17:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:10 μεταγλ.
Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: ΠΥΡΙΝΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:10 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 MINIONS (Animation)
18:30 – 20:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:00 μεταγλ.
ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ U.N.C.L.E. (Κωμική Περιπέτεια)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
21:30
MINIONS (Animation)
17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 – 19:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: ΠΥΡΙΝΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:10 – 21:00 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 23:00
MINIONS (Animation)
(3D) 18:45 μεταγλ. – (2D) 20:50 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 16:20 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:0 μεταγλ.
ΒΑΤΙΚΑΝΟ: ΑΠΟΡΡΗΤΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Θρίλερ)
22:20

Πρόγραμμα Ster Cinemas 17 – 23 Σεπτεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΘΝΟΣ(Περιπέτεια)
22:15
Η ΡΙΚΙ ΚΑΙ Η ΡΟΚ (Κομεντί)
18:00
ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ U.N.C.L.E. (Κωμική Περιπέτεια)
20:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:40 – 21:00 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:10 – 19:20 μεταγλ.
ΠΑΡΑΛΟΓΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Κομεντί)
21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
18:10 – 20:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:00 μεταγλ.
ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ U.N.C.L.E. (Κωμική Περιπέτεια)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:40 – 22:00
BARBIE Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ & Η ΡΟΚ ΣΤΑΡ (Animation)
17:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ (Μυστηρίου)
18:50 – 21:20 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. και 16:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 20:40 – 23:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
(3D) 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:20 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΒΑΤΙΚΑΝΟ: ΑΠΟΡΡΗΤΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Θρίλερ)
19:00 – 21:10 – 23:10 – Σαβ. Κυρ. και 16:50

Πρόγραμμα Ster Cinemas 10 – 16 Σεπτεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Η ΡΙΚΙ ΚΑΙ Η ΡΟΚ (Κομεντί)
19:00 – 21:10 – 23:30
WE ARE YOUR FRIENDS (Κομεντί)
17:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 BARBIE Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ & Η ΡΟΚ ΣΤΑΡ (Animation)
17:20 μεταγλ.
ΠΑΡΑΛΟΓΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Κομεντί)
19:20 – 21:20 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:30 μεταγλ.
THE TRANSPORTER REFUELED (Περιπέτεια)
21:00 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:40 – 19:50 μεταγλ.
THE TRANSPORTER REFUELED (Περιπέτεια)
22:00 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ U.N.C.L.E. (Κωμική Περιπέτεια)
17:50 – 20:10 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ U.N.C.L.E. (Κωμική Περιπέτεια)
19:10 – 21:30 – 23:50 – Σαβ. Κυρ. και 16:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
(3D) 17:30 – 19:40 μεταγλ.
ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΘΝΟΣ(Περιπέτεια)
22:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
18:00 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 16:00 υποτ.
ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΘΝΟΣ(Περιπέτεια)
20:10
ΤΡΕΛΟ ΘΗΡΙΟΤΡΟΦΕΙΟ: Η ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ (Κωμωδία)
22:45