Πρόγραμμα Ster Cinemas 5 με 11 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:50 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
19:50 – 22:00 – Σαβ. και 00:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 MINIONS (Animation)
16:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
18:40 – 21:00 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
εκτός Δευτ. 22:30
ΔΙΔΥΜΟΙ ΘΡΥΛΟΙ (Βιογραφικό)
Δευτ. 21:15 – 00:00
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 – 18:30 – Πεμ. Παρ. και 20:30 – Σαβ. Κυρ. και 14:30 – 20:30
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
Τρ. Τετ. 20:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
Τετ. 00:07
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
(3D) 16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
20:00 – 22:10 – Σαβ. και 00:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
εκτός Δευτ. 18:30 – 21:15 – 00:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΉΔΗ (Δράμα)
21:30 – 23:50
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:30 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
(3D) 16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΝΙΟΤΗ (Δράμα)
18:20 – 20:40 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
20:20
ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΞΟΔΟ (Θρίλερ)
22:20 – Σαβ. και 00:30
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:00 – 18:10 μεταγλ.

45 χρόνια

45-yearsΈνα δράμα που πραγματεύεται τον γάμο δυο ανθρώπων και τον προβληματισμό για το αν οι αποφάσεις μιας ζωής έχουν οδηγήσει τελικά σε μια ουσιαστική σχέση ή είναι αποτέλεσμα σκιών του παρελθόντος!

Καταπληκτική ερμηνεία από τους  Τομ Κόρτνεϊ και Σαρλότ Ράμπλινγκ σε μια ταινία τόσο καλογυρισμένη και ρεαλιστική όσο ένα ντοκιμαντέρ!

Περισσότερα45 χρόνια

Πρόγραμμα Ster Cinemas 29 Οκτωβρίου με 4 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:00 μεταγλ. – 19:10 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
21:20 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
17:00 – 19:20 – 21:45 – Σαβ. 19:20 – 21:45 – 00:20 – Κυρ. 19:20 – 21:45
MINIONS (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:00 – 17:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
Δευτ. 21:00 – 23:00
ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
21:30 – Σαβ. και 00:10
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:40 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 – 15:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
(3D) 17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:20 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
19:50 – 22:0 – Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
εκτός Δευτ. 19:00 – 21:00 – 23:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΣΕΦ ΠΟΥ ΈΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Δράμα)
20:30
ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
22:45
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:40 – 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
20:00 – 22:00 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΞΟΔΟ (Θρίλερ)
20:20 – 22:0 – Σαβ. και 00:40
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:10 – 18:15 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.

Πρόγραμμα Ster Cinemas 22 – 28 Οκτωβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:20 – 19:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 15:00 μεταγλ.
ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ (Θρίλερ)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
17:00 – 19:20 – 21:45 – 00:10 – Σαβ. Κυρ. 19:20 – 21:45 – 00:10
MINIONS (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:00 – 17:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
21:30 – 00:00
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:10 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:00 – 15:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:20 μεταγλ. μεταγλ.
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
20:00 – 22:00 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:20 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:00 μεταγλ. – Πεμ. έως Κυρ. και Τρ. Τετ. 21:00 – 23:0 υποτ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
20:20 – 22:45
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:40 – 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
20:30 – 23:00
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
(3D) 18:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΣΕΦ ΠΟΥ ΈΠΑΙΖΕ ΜΕ ΤΗ ΦΩΤΙΑ (Δράμα)
21:20 – 23:30
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
Πεμ. Παρ. 16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. Τρ. Τετ. και 14:30 μεταγλ.
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
Δευτ. 19:00 υποτ.
ΘΥΣΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΠΙΟΝΙ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 19:00 – Δευτ. 16:50

Πρόγραμμα Ster Cinemas 15 – 21 Οκτωβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 BARBIE & ΟΙ ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΟΥΤΑΒΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (Animation)
17:10 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:40 μεταγλ.
MACBETH (Δράμα)
20:10 – 22:20 – Δευτ. 20:10
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
Δευτ. 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 MINIONS (Animation)
18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:00 μεταγλ.
ΣΚΟΤΕΙΝΗ ΑΝΑΜΝΗΣΗ (Θρίλερ)
19:50 – 22:00 – 00:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
17:30 – 20:00 – 22:30 – Σαβ. Κυρ. 20:00 – 22:30
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
Σαβ. Κυρ. 16:10 – 18:10 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΑΝΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (Βιογραφικό)
19:00 – 21:30 – 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 16:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΕΒΕΡΕΣΤ (Περιπέτεια)
21:00 – 23:30
MINIONS (Animation)
17:00 – 19:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 18:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:40 μεταγλ.
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
εκτός Δευτ. 21:10 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 MINIONS (Animation)
(3D) Σαβ. Κυρ. 16:20 – 18:30 μεταγλ.
ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ (Τρόμου)
23:00
Ο ΑΡΧΑΡΙΟΣ (Κωμωδία)
17:50 – 20:30 – Σαβ. Κυρ. 20:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:10 μεταγλ.
ΘΥΣΙΑΖΟΝΤΑΣ ΕΝΑ ΠΙΟΝΙ (Δράμα)
22:10
ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΟ (Περιπέτεια)
19:30

 

Πρόγραμμα Ster Cinemas 8 – 14 Οκτωβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 BARBIE & ΟΙ ΑΔΕΡΦΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΣΕ ΜΙΑ ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΟΥΤΑΒΟΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ (Animation)
17:10 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:40 μεταγλ.
MACBETH (Δράμα)
20:10 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 MINIONS (Animation)
17:30 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΚΑΝΙΒΑΛΟΙ (Τρόμου)
21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:10 μεταγλ.
ΒΟΛΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΟ (Περιπέτεια)
19:40 – 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΕΒΕΡΕΣΤ (Περιπέτεια)
22:00
MINIONS (Animation)
εκτός Δευτ. 18:00 – 20:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 6:00 μεταγλ.
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) Δευτ. 19:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΕΒΕΡΕΣΤ (Περιπέτεια)
21:00 – 23:30
MINIONS (Animation)
17:00 – 19:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 19:10 μεταγλ.. – Σαβ. Κυρ. και 16:40 μεταγλ.
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
εκτός Δευτ. 21:15 – Σαβ. και 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: ΠΥΡΙΝΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ (Περιπέτεια Φαντασίας)
εκτός Δευτ. 20:20
MINIONS (Animation)
(3D) 18:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:10 μεταγλ.
Η ΔΙΑΣΩΣΗ (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) εκτός Δευτ. 22:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΑΡΧΑΡΙΟΣ (Κωμωδία)
18:00 – 20:30 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:20

Πρόγραμμα Ster Cinemas 24 – 30 Σεπτεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
19:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:50 μεταγλ.
ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ (Μυστηρίου)
21:15 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SICARIO: Ο ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ (Δράσης)
17:10 – 19:40 – 22:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 BARBIE Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ & Η ΡΟΚ ΣΤΑΡ (Animation)
17:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:10 μεταγλ.
Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: ΠΥΡΙΝΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:10 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 MINIONS (Animation)
18:30 – 20:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:00 μεταγλ.
ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ U.N.C.L.E. (Κωμική Περιπέτεια)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
21:30
MINIONS (Animation)
17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 – 19:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ: ΠΥΡΙΝΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΙΕΣ (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:10 – 21:00 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 23:00
MINIONS (Animation)
(3D) 18:45 μεταγλ. – (2D) 20:50 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 16:20 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:0 μεταγλ.
ΒΑΤΙΚΑΝΟ: ΑΠΟΡΡΗΤΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Θρίλερ)
22:20

Πρόγραμμα Ster Cinemas 17 – 23 Σεπτεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΗ ΑΠΟΣΤΟΛΗ: ΜΥΣΤΙΚΟ ΕΘΝΟΣ(Περιπέτεια)
22:15
Η ΡΙΚΙ ΚΑΙ Η ΡΟΚ (Κομεντί)
18:00
ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ U.N.C.L.E. (Κωμική Περιπέτεια)
20:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:40 – 21:00 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
17:10 – 19:20 μεταγλ.
ΠΑΡΑΛΟΓΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Κομεντί)
21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
18:10 – 20:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:00 μεταγλ.
ΚΩΔΙΚΟ ΟΝΟΜΑ U.N.C.L.E. (Κωμική Περιπέτεια)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:40 – 22:00
BARBIE Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ & Η ΡΟΚ ΣΤΑΡ (Animation)
17:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΟ ΧΑΡΙΣΜΑ (Μυστηρίου)
18:50 – 21:20 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. και 16:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ANT-MAN (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 20:40 – 23:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
(3D) 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 16:20 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΒΑΤΙΚΑΝΟ: ΑΠΟΡΡΗΤΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Θρίλερ)
19:00 – 21:10 – 23:10 – Σαβ. Κυρ. και 16:50