Πρόγραμμα Ster Cinemas11 με 17 Φεβρουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
Δευτ. 17:10 μεταγλ.
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
19:30 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΚΡΙΝΤ: Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ (Δράμα)
21:10 – 23:50
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
18:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 TRUMBO Ο ΠΙΟ ΓΝΩΣΤΟΣ ΑΓΝΩΣΤΟΣ ΣΕΝΑΡΙΟΓΡΑΦΟΣ.. (Βιογραφικό)
19:40 – 22:10
ΚΟΚΟΡΟΚΙ: Ο ΗΡΩΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ (Animation)
17:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:40 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Η ΤΖΕΙΝ ΠΗΡΕ ΤΟ ΌΠΛΟ ΤΗΣ (Γουέστερν)
17:00 – 19:00 – 21:00 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
17:10 – 19:20 μεταγλ – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ (Κωμωδία)
20:00
ΑΛΑΝΤΙΝ: ΟΙ ΝΕΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ (Οικογενειακή)
18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:50 μεταγλ.
THE BOY (Θρίλερ)
22:00 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Δράμα)
22:20
ΝΟΤΙΑΣ (Δράμα)
16:00 – 18:20 – Σαβ. Κυρ. και 14:00
O ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ (Κωμωδία)
20:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΆΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ: ΣΚΙΟΥΡΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ(Οικογενειακή)
Σαβ. Κυρ. 14:40 – 16:50 υποτ.
ΟΔΗΓΟΣ ΓΙΑ SINGLES (Κωμωδία)
16:50 – 19:10 – 21:20 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. εκτός 16:50

Πρόγραμμα Ster Cinemas 4 με 10 Φεβρουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
23:00 – Σαβ. έως Δευτ. και 20:00
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 20:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Ο ΆΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ: ΣΚΙΟΥΡΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ(Οικογενειακή)
16:30 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 υποτ.
ΚΡΙΝΤ: Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ (Δράμα)
18:30 – 21:10 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Δράμα)
19:00 – 21:20 – 23:40
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
17:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 18:00 – 21:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:50 – Σαβ. και 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΜΑΥΡΟΥ (Κωμωδία)
17:30 – 19:30 – 21:30 – Σαβ. Κυρ. εκτός 17:30
THE BOY (Θρίλερ)
23:30
ΚΟΚΟΡΟΚΙ: Ο ΗΡΩΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:10 – 17:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:30 – 17:50 μεταγλ.
O ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΑΘΡΕΦΤΗΣ (Κωμωδία)
(3D) 18:20 – Σαβ. Κυρ. 20:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 THE BOY (Θρίλερ)
22:30 – Σαβ. και 00:30
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
18:10 – Σαβ. Κυρ. και 15:50
ΝΟΤΙΑΣ (Δράμα)
20:30

Πρόγραμμα Ster Cinemas 28 Ιανουαρίου με 3 Φεβρουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 THE BOY (Θρίλερ)
21:20 – 23:30
ΚΟΚΟΡΟΚΙ: Ο ΗΡΩΑΣ ΤΗΣ ΦΑΡΜΑΣ (Animation)
17:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:10 μεταγλ.
ΝΟΤΙΑΣ (Δράμα)
19:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 Ο ΆΛΒΙΝ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ: ΣΚΙΟΥΡΟΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ(Οικογενειακή)
16:30 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 υποτ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
18:30 – 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΚΡΙΝΤ: Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΕΝΟΣ ΘΡΥΛΟΥ (Δράμα)
18:20 – 21:10 – 23:50 – Σαβ. Κυρ. και 15:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:30 – 16:50 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
16:00 – 19:00 – 22:00 – Σαβ. Κυρ. εκτός 16:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 16:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 18:00 – 21:00 – Σαβ. και 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:00 μεταγλ.
Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
17:00 – 20:00 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 THE BOY (Θρίλερ)
20:10 – 22:20 – Σαβ. και 00:30
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ (Περιπέτεια)
Δευτ. 18:00 – 21:00
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 18:10 – 22:30 – Σαβ. Κυρ. και 15:50
ΝΟΤΙΑΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 20:30

Πρόγραμμα Ster Cinemas 7 με 13 Ιανουαρίου 2016

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΜΙΟΥΝ, Ο ΦΡΟΥΡΟΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Κινούμενα Σχέδια)
Σαβ. Κυρ. 15:20 μεταγλ.
STAR WARS: Η ΔΥΝΑΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ (Περιπέτεια Φαντασίας)
17:10 – 19:50
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΜΠΕΛ & ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ 2: Η ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ (Οικογενειακή)
16:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:00
ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Περιπέτεια)
18:30 – 21:10 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
17:00 υποτ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 υποτ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
19:20 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΟΙ ΜΙΣΗΤΟΙ 8 (Θρίλερ)
22:20
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:40 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
20:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
εκτός Δευτ. 16:40 – 18:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 STAR WARS: Η ΔΥΝΑΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:40 – 21:30 – Δευτ. 18:40
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
Δευτ. 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Περιπέτεια)
(3D) 23:00
STAR WARS: Η ΔΥΝΑΜΗ ΞΥΠΝΑΕΙ (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 17:40 – 20:20 – Δευτ. 20:20
Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ (Animation)
Δευτ. 16:40 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 15:30 μεταγλ.
ΟΙ ΜΙΣΗΤΟΙ 8 (Θρίλερ)
17:30 – 21:20

Πρόγραμμα Ster Cinemas 17 με 23 Δεκεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
16:40 – 18:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Βιογραφικό)
23:10
ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
20:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΜΙΟΥΝ, Ο ΦΡΟΥΡΟΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Κινούμενα Σχέδια)
16:0 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
18:00 – 20:30 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:50 μεταγλ.
ΑΤΙΘΑΣΕΣ (Δράμα)
16:50
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
19:00 – 21:30 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
(3D) Πεμ. έως Τρ. 16:30 – 18:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ. – Τετ. 16:30 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
21:00 – 23:30 – Τετ. και 18:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
Σαβ. Κυρ. 14:20 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
17:00 – 19:30 – 22:00 – Πεμ. Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
21:15 – Πεμ. Σαβ. και 00:10
Ο ΚΑΛΟΣΑΥΡΟΣ (Animation)
17:20 – 19:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:20 μεταγλ.
ΕΝΑΣ ΑΛΛΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Δράμα)
Δευτ. 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 CAROL (Δράμα)
20:20 – 22:40
SPECTRE (Περιπέτεια)
17:30

Πρόγραμμα Ster Cinemas 3 με 2 Δεκεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 – 18:15 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 20:15 – 23:15
ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
Δευτ. 18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 99 ΣΠΙΤΙΑ (Δράμα)
16:50 – 19:00
THE HUNGER GAMES: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΟΣ ΙΙ(Περιπέτεια Φαντασίας)
21:10 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
18:40 – 21:30
ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ: Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΜΥΡΜΗΓΚΙΩΝ (Κινούμενα Σχέδια)
16:40 – Σαβ. Κυρ. και 14:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
17:00 – 19:30 – 22:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
εκτός Δευτ. 16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:00 μεταγλ.
THE HUNGER GAMES: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΟΣ ΙΙ(Περιπέτεια Φαντασίας)
19:10 – 22:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΟΥΖΕΡΙ ΤΣΙΤΣΑΝΗΣ (Δράμα)
18:00 – 20:30 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
19:40 – 22:30
ΜΙΟΥΝ, Ο ΦΡΟΥΡΟΣ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Κινούμενα Σχέδια)
16:00 – 17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.

Πρόγραμμα Ster Cinemas 26 Νοεμβρίου με 2 Δεκεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 MINIONS (Animation)
16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
Παρ. και Δευτ. έως Τετ. 18:00 – 21:00 – Πεμ. Σαβ. και 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 99 ΣΠΙΤΙΑ (Δράμα)
18:50 – 21:10 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
18:30 – 21:30 – Πεμ. Σαβ. και 00:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 μεταλγ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 THE HUNGER GAMES: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΟΣ ΙΙ(Περιπέτεια Φαντασίας)
18:20 – 21:20 – Πεμ. Σαβ. και 00:20 – Σαβ. Κυρ. και 15:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
εκτός Δευτ. 19:30 – 22:30
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
εκτός Δευτ. 17:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 – 15:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ: Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΜΥΡΜΗΓΚΙΩΝ (Χωρίς λόγια)17:20 – Σαβ. Κυρ. και 15:30
THE HUNGER GAMES: Η ΕΠΑΝΑΣΤΑΣΗ ΜΕΡΟΣ ΙΙ(Περιπέτεια Φαντασίας)
19:20 – 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Η ΓΕΦΥΡΑ ΤΩΝ ΚΑΤΑΣΚΟΠΩΝ (Δράμα)
Δευτ. 19:30 – 22:30
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΝ (Δράμα)
17:30
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
Σαβ. Κυρ. 15:10 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
20:10 – 23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas 19 με 25 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 – 18:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ ΤΩΝ ΠΑΡΑΜΥΘΙΩΝ (Δράμα)
20:20 – 22:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SPECTRE (Περιπέτεια)
19:30 – 22:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 SPECTRE (Περιπέτεια)
17:00 – 20:00 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 14:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:00 – 21:00 – 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 MINIONS (Animation)
εκτός Δευτ. 16:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:50 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:10 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
18:30 – 21:30 – Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟΣΟΔΟΥΛΙΚΑ: Η ΚΟΙΛΑΔΑ ΤΩΝ ΧΑΜΕΝΩΝ ΜΥΡΜΗΓΚΙΩΝ (Κινούμενα Σχέδια)
16:40 – 18:40 – Σαβ. Κυρ. και 14:40
SPECTRE (Περιπέτεια)
20:30 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΠΑΝ (Οικογενειακή)
17:45 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:15 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
Δευτ. 19:00 – 22:00
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
Πεμ. Παρ. Τρ. Τετ. 22:20
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
Πεμ. Παρ. Τρ. Τετ. 20:10

Πρόγραμμα Ster Cinemas 12 με 18 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
16:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 20:15
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
22:20 – Δευτ. 20:00
ΝΙΟΤΗ (Δράμα)
18:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SPECTRE (Περιπέτεια)
19:30 – 22:30 – Δευτ. και 22:00
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:15 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:15 μεταλγ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:50 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
17:00 – 20:00 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:00 – 21:00 – 00:00 – Σαβ. Κυρ. και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 MINIONS (Animation)
Σαβ. Κυρ. 14:00 μεταγλ.
SPECTRE (Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 16:00 – 19:00 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SPECTRE (Περιπέτεια)
18:30 – 21:30 – Σαβ. και 00:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 SPECTRE (Περιπέτεια)
20:30 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. και 17:30
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
(3D) 17:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. 15:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΔΙΔΥΜΟΙ ΘΡΥΛΟΙ (Βιογραφικό)
22:45
ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΉΔΗ (Δράμα)
18:20
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:00 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
20:40

Πρόγραμμα Ster Cinemas 5 με 11 Νοεμβρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
17:50 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:50 μεταγλ.
Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΚΥΝΗΓΟΣ ΜΑΓΙΣΣΩΝ (Περιπέτεια)
19:50 – 22:00 – Σαβ. και 00:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 MINIONS (Animation)
16:40 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:40 μεταγλ.
Ο ΑΣΤΑΚΟΣ (Κοινωνική)
18:40 – 21:00 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΠΟΡΦΥΡΟΣ ΛΟΦΟΣ (Θρίλερ)
εκτός Δευτ. 22:30
ΔΙΔΥΜΟΙ ΘΡΥΛΟΙ (Βιογραφικό)
Δευτ. 21:15 – 00:00
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
16:30 – 18:30 – Πεμ. Παρ. και 20:30 – Σαβ. Κυρ. και 14:30 – 20:30
Ο ΚΛΕΑΡΧΟΣ, Η ΜΑΡΙΝΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΝΤΟΣ (Κωμωδία)
Τρ. Τετ. 20:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SPECTRE (Περιπέτεια)
Τετ. 00:07
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
(3D) 16:00 – 18:00 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΜΑΡΙΟΝΕΤΕΣ (Θρίλερ)
20:00 – 22:10 – Σαβ. και 00:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
εκτός Δευτ. 18:30 – 21:15 – 00:00
ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΠΟΥ ΚΟΥΒΑΛΑΣ (Animation)
16:10 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙΣ ΉΔΗ (Δράμα)
21:30 – 23:50
Ο ΣΝΟΥΠΙ ΚΑΙ Ο ΤΣΑΡΛΙ ΜΠΡΑΟΥΝ – ΠΙΝΑΤΣ: Η ΤΑΙΝΙΑ (Animation)
17:30 – 19:30 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΓΙΑ ΤΕΡΑΤΑ 2 (Animation)
(3D) 16:20 μεταγλ. – Σαβ. Κυρ. και 14:20 μεταγλ.
ΝΙΟΤΗ (Δράμα)
18:20 – 20:40 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΟΙ ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ (Δράσης)
20:20
ΧΩΡΙΣ ΔΙΕΞΟΔΟ (Θρίλερ)
22:20 – Σαβ. και 00:30
ΠΑΝ (Οικογενειακή)
16:00 – 18:10 μεταγλ.