Πρόγραμμα Ster Cinemas 30 Ιουλίου – 5 Αυγούστου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:30 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 18:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 Ο ΚΙΤΡΙΝΟΜΥΤΗΣ ΣΕ ΤΡΕΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ (Κινούμενα Σχέδια)
19:15 μεταγλ.
ΚΑΤΑΚΟΥΤΕΛΑ (Κωμωδία)
21:15 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΑΣ (Δράμα)
19:00 – 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 PIXELS (Κωμική Περιπέτεια)
21:00 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. και 18:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 PIXELS (Κωμική Περιπέτεια)
19:40 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΑΣ (Δράμα)
20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΧΑΡΤΙΝΕΣ ΠΟΛΕΙΣ (Δράμα)
19:50 – 22:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 AMY ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΌΝΟΜΑ (Βιογραφικό)
19:30 – 22:20

Πρόγραμμα Ster Cinemas 23 – 29 Ιουλίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Ο ΚΙΤΡΙΝΟΜΥΤΗΣ ΣΕ ΤΡΕΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ (Κινούμενα Σχέδια)
Σαβ. Κυρ. 18:40 μεταγλ.
ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΡΩΤΑ ΣΑΝ ΕΓΓΛΕΖΟΣ (Ρομαντική Κομεντί)
23:00
JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 TED 2 (Κωμωδία)
20:10 – 22:20 – Σαβ. Κυρ. και 18:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΚΑΤΑΚΟΥΤΕΛΑ (Κωμωδία)
21:15 – 23:40 – Σαβ. Κυρ. και 18:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΑΣ (Δράμα)
21:00 – 23:30 – Σαβ. Κυρ. και 18:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Ο ΑΡΙΣΤΕΡΟΧΕΙΡΑΣ (Δράμα)
19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 AMY ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΟ ΌΝΟΜΑ (Βιογραφικό)
20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΧΑΡΤΙΝΕΣ ΠΟΛΕΙΣ (Δράμα)
19:50 – 22:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΤΟΠΟΣ (Μυστηρίου)
19:10 – 21:30 – 23:50

Πρόγραμμα Ster Cinemas 16 – 22 Ιουλίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Ο ΚΙΤΡΙΝΟΜΥΤΗΣ ΣΕ ΤΡΕΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ (Κινούμενα Σχέδια)
19:40 μεταγλ.
MAGIC MIKE XXL (Κωμωδία)
21:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:30 – 23:00 – Σαβ. Κυρ. και 18:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΠΩΣ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΡΩΤΑ ΣΑΝ ΕΓΓΛΕΖΟΣ (Ρομαντική Κομεντί)
19:50 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 TED 2 (Κωμωδία)
21:00 – 23:20 – Σαβ. Κυρ. και 18:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΤΟΠΟΣ (Μυστηρίου)
20:00 – 22:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:30 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 3 (Θρίλερ)
19:20 – 21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΤΟΠΟΣ (Μυστηρίου)
19:00 – 21:15 – 23;30

Πρόγραμμα Ster Cinemas 9 – 15 Ιουλίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Ο ΚΙΤΡΙΝΟΜΥΤΗΣ ΣΕ ΤΡΕΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ (Κινούμενα Σχέδια)
18:10 – 20:00
SPY (Κωμική Περιπέτεια)
22:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 H ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΛΙΕ (Κομεντί)
18:40 – 20:50 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 MAGIC MIKE XXL (Κωμωδία)
18:00 – 20:15 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΤΟΠΟΣ (Μυστηρίου)
18:00 – 21:00 – 23:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΣΚΟΤΕΙΝΟΣ ΤΟΠΟΣ (Μυστηρίου)
19:30 – 22:00 – Σαβ. και 00:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:50 – 21:20 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 3 (Θρίλερ)
19:20 – 21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:50
ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
22:20

Πρόγραμμα Ster Cinemas 2 – 8 Ιουλίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
18:50 – 21:20 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
19:20 μεταγλ.
H ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΛΙΕ (Κομεντί)
21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:10 – 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 3 (Θρίλερ)
18:00 – 20:10 – 22:10 – Σαβ. και 00:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΚΙΤΡΙΝΟΜΥΤΗΣ ΣΕ ΤΡΕΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ (Κινούμενα Σχέδια)
19:10 μεταγλ.
SLOW WEST (Περιπέτεια)
21:10 – 23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas 25 Iουνίου- 1 Ιουλίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
17:00 – 19:00
JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
21:15 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
22:10
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
17:40 – 20:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ENTOURAGE (Κωμωδία)
17:10 – 19:20 – 21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ENTOURAGE (Κωμωδία)
18:10 – 20:20 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
17:00 – 19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
(2D) 17:20 – 19:50 – (3D) 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:00 – 20:30 – 23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas 18-24 Ιουνίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
17:00 – 19:00
JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
21:15 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
22:10
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
17:40 – 20:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ENTOURAGE (Κωμωδία)
17:10 – 19:20 – 21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ENTOURAGE (Κωμωδία)
18:10 – 20:20 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
17:00 – 19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
(2D) 17:20 – 19:50 – (3D) 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:00 – 20:30 – 23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas 11-17 Ιουνίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
17:15 – 19:15 μεταγλ.
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
21:15 – 23:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
19:45 – 22:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
17:30 – 20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
17:00 – 19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:00 – 20:30 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 19:00 – 21:30 – Πεμ. Σαβ. και 00:00
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
(3D) 17:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
18:15 – 20:45 – 23:15

Πρόγραμμα Ster Cinemas, 4-10 Ιουνίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΚΑΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (Κωμωδία)
18:10 – 20:00
Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Φαντασίας)
22:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
18:20 – 20:20 μεταγλ.
MAD MAX: Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ (Περιπέτεια Φαντασίας)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (Θρίλερ)
23:45
Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Φαντασίας)
18:40 – 21:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
19:30 – 22:00 – Πεμ. Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
18:00 – 20:30 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (Θρίλερ)
(3D) 19:10
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
(3D) 21:30 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (Θρίλερ)
22:45
Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Φαντασίας)
20:10

Πρόγραμμα Ster Cinemas, 26 Φεβρουαρίου – 4 Μαρτίου

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 17.20 μεταγλ.
John Wick (Περιπέτεια)
Πέμ.-Τετ.: 19.20/ 21.30/ 23.40, Σάβ., Κυρ. & 14.50/ 17.10, Κυρ. & 12.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ.-Τετ.: 16.20, Σάβ., Κυρ. & 14.20, Κυρ. & 12.20 μεταγλ. 3D, Σάβ., Κυρ. 18.30 μεταγλ. (2D)
Cake (Δραματική)
Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 18.30/ 20.45/ 23.00, Σάβ., Κυρ. 20.45/ 23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Ελεύθερος Σκοπευτής (Πολεμική)
Πέμ.-Τετ.: 19.40/ 22.15
Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ.-Τετ.: 17.40, Σάβ., Κυρ. & 15.40, Κυρ. & 13.40 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Πενήντα Αποχρώσεις του Γκρι (Δραματική κομεντί)
Πέμ.-Τετ.: 21.00/ 23.30
Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ.-Τετ.: 17.00/ 19.00, Σάβ., Κυρ. & 15.00, Κυρ. & 13.00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Η Θεωρία των Πάντων (Δραματική)
Τετ.: 18.40
Ελεύθερος Σκοπευτής (Πολεμική)
Πέμ.-Τρ.: 18.40/ 21.15/ 23.50, Τετ. 21.15/ 23.50
Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Σάβ., Κυρ.: 16.30 μεταγλ.
Αρκούδες (Ντοκιμαντέρ)
Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 16.30, Σάβ. 14.30, Κυρ. 12.30/ 14.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ.-Τετ.: 16.00/ 18.00, Σάβ., Κυρ. & 14.00, Κυρ. & 12.00 μεταγλ.
Επιχείρηση: Μαύρη Θάλασσα (Περιπέτεια)
Πέμ.-Τετ.: 20.00/ 22.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Οι Πιγκουΐνοι της Μαδαγασκάρης (Animation)
Πέμ.-Τετ.: 17.30, Σάβ., Κυρ. & 15.30, Κυρ. & 13.30 μεταγλ.
Η Θεωρία των Πάντων (Δραματική)
Πέμ.-Τρ.: 19.30
Πενήντα Αποχρώσεις του Γκρι (Δραματική κομεντί)
Πέμ.-Τρ.: 22.00, Τετ. 19.30/ 22.00