Πρόγραμμα Ster Cinemas 2 – 8 Ιουλίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
18:50 – 21:20 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
19:20 μεταγλ.
H ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΠΕΛΙΕ (Κομεντί)
21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:10 – 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΠΑΓΙΔΕΥΜΕΝΗ ΨΥΧΗ: ΚΕΦΑΛΑΙΟ 3 (Θρίλερ)
18:00 – 20:10 – 22:10 – Σαβ. και 00:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΕΞΟΛΟΘΡΕΥΤΗΣ ΓENESYS (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 Ο ΚΙΤΡΙΝΟΜΥΤΗΣ ΣΕ ΤΡΕΛΕΣ ΠΤΗΣΕΙΣ (Κινούμενα Σχέδια)
19:10 μεταγλ.
SLOW WEST (Περιπέτεια)
21:10 – 23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas 25 Iουνίου- 1 Ιουλίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
17:00 – 19:00
JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
21:15 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
22:10
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
17:40 – 20:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ENTOURAGE (Κωμωδία)
17:10 – 19:20 – 21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ENTOURAGE (Κωμωδία)
18:10 – 20:20 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
17:00 – 19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
(2D) 17:20 – 19:50 – (3D) 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:00 – 20:30 – 23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas 18-24 Ιουνίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
17:00 – 19:00
JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
21:15 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
22:10
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
17:40 – 20:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ENTOURAGE (Κωμωδία)
17:10 – 19:20 – 21:30 – 23:40
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ENTOURAGE (Κωμωδία)
18:10 – 20:20 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
17:00 – 19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SPY (Κωμική Περιπέτεια)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
(2D) 17:20 – 19:50 – (3D) 22:20
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:00 – 20:30 – 23:00

Πρόγραμμα Ster Cinemas 11-17 Ιουνίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
17:15 – 19:15 μεταγλ.
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
21:15 – 23:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
19:45 – 22:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
17:30 – 20:00 – 22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
17:00 – 19:30 – 22:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
18:00 – 20:30 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 JURASSIC WORLD (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 19:00 – 21:30 – Πεμ. Σαβ. και 00:00
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
(3D) 17:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
18:15 – 20:45 – 23:15

Πρόγραμμα Ster Cinemas, 4-10 Ιουνίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΚΑΥΤΗ ΚΑΤΑΔΙΩΞΗ (Κωμωδία)
18:10 – 20:00
Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Φαντασίας)
22:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΦΤΑΣΑΜΕ ΣΠΙΤΙ (Animation)
18:20 – 20:20 μεταγλ.
MAD MAX: Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΗΣ ΟΡΓΗΣ (Περιπέτεια Φαντασίας)
22:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (Θρίλερ)
23:45
Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Φαντασίας)
18:40 – 21:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
19:30 – 22:00 – Πεμ. Σαβ. και 00:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
18:00 – 20:30 – 23:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (Θρίλερ)
(3D) 19:10
SAN ANDREAS: ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΡΗΓΜΑ (Δράσης)
(3D) 21:30 – 00:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ (Θρίλερ)
22:45
Η ΧΩΡΑ ΤΟΥ ΑΥΡΙΟ (Φαντασίας)
20:10

Πρόγραμμα Ster Cinemas, 26 Φεβρουαρίου – 4 Μαρτίου

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 17.20 μεταγλ.
John Wick (Περιπέτεια)
Πέμ.-Τετ.: 19.20/ 21.30/ 23.40, Σάβ., Κυρ. & 14.50/ 17.10, Κυρ. & 12.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ.-Τετ.: 16.20, Σάβ., Κυρ. & 14.20, Κυρ. & 12.20 μεταγλ. 3D, Σάβ., Κυρ. 18.30 μεταγλ. (2D)
Cake (Δραματική)
Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 18.30/ 20.45/ 23.00, Σάβ., Κυρ. 20.45/ 23.00
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 Ελεύθερος Σκοπευτής (Πολεμική)
Πέμ.-Τετ.: 19.40/ 22.15
Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ.-Τετ.: 17.40, Σάβ., Κυρ. & 15.40, Κυρ. & 13.40 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 Πενήντα Αποχρώσεις του Γκρι (Δραματική κομεντί)
Πέμ.-Τετ.: 21.00/ 23.30
Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ.-Τετ.: 17.00/ 19.00, Σάβ., Κυρ. & 15.00, Κυρ. & 13.00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 Η Θεωρία των Πάντων (Δραματική)
Τετ.: 18.40
Ελεύθερος Σκοπευτής (Πολεμική)
Πέμ.-Τρ.: 18.40/ 21.15/ 23.50, Τετ. 21.15/ 23.50
Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Σάβ., Κυρ.: 16.30 μεταγλ.
Αρκούδες (Ντοκιμαντέρ)
Πέμ., Παρ. & Δευτ.-Τετ. 16.30, Σάβ. 14.30, Κυρ. 12.30/ 14.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 Μπομπ ο Σφουγγαράκης: Έξω Απ’ τα Νερά του (Οικογενειακή)
Πέμ.-Τετ.: 16.00/ 18.00, Σάβ., Κυρ. & 14.00, Κυρ. & 12.00 μεταγλ.
Επιχείρηση: Μαύρη Θάλασσα (Περιπέτεια)
Πέμ.-Τετ.: 20.00/ 22.30
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 Οι Πιγκουΐνοι της Μαδαγασκάρης (Animation)
Πέμ.-Τετ.: 17.30, Σάβ., Κυρ. & 15.30, Κυρ. & 13.30 μεταγλ.
Η Θεωρία των Πάντων (Δραματική)
Πέμ.-Τρ.: 19.30
Πενήντα Αποχρώσεις του Γκρι (Δραματική κομεντί)
Πέμ.-Τρ.: 22.00, Τετ. 19.30/ 22.00

Πρόγραμμα Ster Cinemas, 18-25 Φεβρουαρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΑΣΤΕΡΙΞ: Η ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ (Animation)
Σαββατοκύριακο 14:00 – 15:40 μεταγλ.
KINGSMAN: Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ (Κωμική Περιπέτεια)
17:40 – 22:45 – Δευτ. μ΄νο 00:00
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΜΙΜΗΣΗΣ (Βιογραφικό)
εκτός Δευτ. 20:20
ΜΠΟΜΠ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ ΕΞΩ ΑΠ’ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ(Animation)
Δευτ. 15:00 – 17:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
19:30 – 22:00 – Σαβ. και 00:30
ΜΠΟΜΠ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ ΕΞΩ ΑΠ’ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ(Animation)
17:30 μεταγλ. – Σαβ. έως Δευτ. και 15:30 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
εκτός Δυετ. 19:00 – 21:30 – 00:00
ΜΠΟΜΠ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ ΕΞΩ ΑΠ’ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ(Animation)
εκτός Δευτ. 17:00 μεταγλ. – Σαββατοκύριακο και 15:00 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ (Πολεμική)
16:00 – 18:40 – 21:15 – 23:50
ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
Δευτ. 19:00 – 21:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
18:20 – 21:00 – 23:30
ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΡΟ (Δράμα)
16:10
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΣΚΟΠΕΥΤΗΣ (Πολεμική)
17:00 – 19:40 – 22:15
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ (Οικογενειακή)
Σαβ. έως Δευτ. 15:10 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
20:00 – 22:30
ΜΠΟΜΠ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ ΕΞΩ ΑΠ’ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ(Animation)
(3D) 17:50 μεταγλ. – Σαβ. έως Δευτ. και 15:50 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
23:00
ΜΠΟΜΠ ΣΦΟΥΓΓΑΡΑΚΗΣ ΕΞΩ ΑΠ’ ΤΑ ΝΕΡΑ ΤΟΥ(Animation)
εκτός Δευτ. 16:30 – 18:30 μεταγλ. – Σαβ. έως Δευτ. και 14:30 μεταγλ.
Η ΘΕΩΡΙΑ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ (Βιογραφικό)
20:30

Πρόγραμμα Ster Cinemas, 12-18 Φεβρουαρίου 2015

Αίθουσα Ταινία – Προβολές
ΑΙΘΟΥΣΑ 1 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
Δευτ. 19:00 – 21:30 – 00:00
ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ (Κωμική Περιπέτεια)
εκτός Δευτ. 18:40
SELMA (Δράμα)
16:10
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΜΙΜΗΣΗΣ (Βιογραφικό)
εκτός Δευτ. 20:30 – 22:45
ΑΙΘΟΥΣΑ 2 KINGSMAN: Η ΜΥΣΤΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ (Κωμική Περιπέτεια)
16:20 – 18:50 – 21:15 – 23:50
ΑΙΘΟΥΣΑ 3 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
εκτός Δευτ. 19:00 – 21:30 – 00:00
ΠΑΝΤΙΝΓΚΤΟΝ (Οικογενειακή)
εκτός Δευτ. 17:10 μεταγλ. – Σαββατοκύριακο και 15:20 μεταγλ.
ΑΙΘΟΥΣΑ 4 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
εκτός Δευτ. 19:30 – 22:00 – Πεμ. & Σαβ. και 00:30
ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ (Κωμική Περιπέτεια)
17:00 – Σαββατοκύριακο και 14:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 5 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
16:00 – 18:30 – 21:00 – 23:30
ΑΙΘΟΥΣΑ 6 ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
17:30 – 20:00 – 22:30 – Σαββατοκύριακο και 15:00
ΑΙΘΟΥΣΑ 7 ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΤΗΣ ΤΖΟΥΠΙΤΕΡ (Περιπέτεια Φαντασίας)
(3D) 17:20 – Σαββατοκύριακο και 14:50
ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΜΙΜΗΣΗΣ (Βιογραφικό)
19:50 – 22:15
ΑΙΘΟΥΣΑ 8 ΑΣΤΕΡΙΞ: Η ΚΑΤΟΙΚΙΑ ΤΩΝ ΘΕΩΝ (Animation)
16:30 μεταγλ. – Σαββατοκύριακο και 14:00 μεταγλ.
ΠΕΝΗΝΤΑ ΑΠΟΧΡΩΣΕΙΣ ΤΟΥ ΓΚΡΙ (Αισθηματικό)
23:00
ΤΟ ΠΕΠΡΩΜΕΝΟ ΤΗΣ ΤΖΟΥΠΙΤΕΡ (Περιπέτεια Φαντασίας)
20:20
ΧΩΡΙΣ ΜΕΤΡΟ (Δράμα)
18:10